Parapsikoloji Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sitemiz Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Yenileme Çalışmasındadır. Daha çok detay için,lütfen bu forumun yöneticisi ile iletişime geçin. İletişim adresi : shanimoglu@gmail.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Facebook

En son konular
» ben gedimmmmm
Oku EmptyPerş. Mart 22, 2012 4:58 pm tarafından Admin

» Başvuru Köşesi
Oku EmptySalı Şub. 22, 2011 12:32 pm tarafından Odie

» Mayalar ???
Oku EmptySalı Kas. 23, 2010 12:39 am tarafından adem

» Din nedir
Oku EmptySalı Ağus. 31, 2010 2:02 am tarafından Admin

» Allah’ı sevmek
Oku EmptySalı Ağus. 31, 2010 2:01 am tarafından Admin

» BİLİM İLE UYUMLU EVRENSEL ANLAYIŞ
Oku EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:20 am tarafından Admin

» BİLİMİN FONKSİYONU VE MODERN ARAŞTIRMALAR
Oku EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:20 am tarafından Admin

» BOŞLUKLAR GERÇEKTEN BOŞLUK MUDUR?
Oku EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:19 am tarafından Admin

» DUYULARIMIZ VE BÜTÜNSELLİK
Oku EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:19 am tarafından Admin

» ENERJİNİN DOĞASI
Oku EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:18 am tarafından Admin

Anket
SABAH UYANDIĞINIZDA NASILSINIZ?
 SİNİRLİ VE HUYSUZ
 TEPKİSİZ
 UKALA
 ÇOK NEŞELİ
 DİĞER
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 77 kişi Salı Ekim 24, 2023 2:51 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 127 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceyhuner

Kullanıcılarımız toplam 387 mesaj attılar bunda 318 konu

Oku

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Zodyak : Yay
çin astrolojisi : Köpek
Lakap : Garf

Oku Empty
MesajKonu: Oku   Oku EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 4:56 pm

Kuran inmeye başladığında hz cebrailin hz muhammedimize verdiği ilk öğüt değimli oku?..tüm egitici öğretici emir ve yasaklardan önce oku denmişti..okunacak kuran değildi.ya da neydi ne okunacaktı?acaba kastedilen hepimizin hücrelerimizde kayırlı olan bilğimiydi okunacak,yoksa okumanın insanın imajine yeteneğini artırarak yaratıcılığını anlaması mı sağlanmak isteniyordu, oysa ne kadar az okuyoruz sevgili.hele televizyon kullanmaya başladığımızdan beri birbirimizi anlamaktan bile vaz geçtik nerdeyse. Her birimiz bir makine gibi olmaya başladık,ölüm korkusu,hastalık korkusu içerisinde,işimize gidip gelip,yaşamın evlenmek çocuk büyütmek kadar olduğunu düşünecek kadar gücümüz elimizden alınmış..hel oluşturulan yargılardan çektiğimiz kadar neden çektik..artık unuttuk yardımlaşmayı,birine para verirken bile acaba gerek varmı diyoruz,ya benim ihtiyaclarım diye vaz geçiyoruz belki.hele birde can kabul ettiğimiz insanların bize attıkları yalanlar ve zararlar daha çok kapatıyor içimizi,küsüyoruz yaşama..sevgili biz sevgiyiz,ne çıkar dolandırıldıysak,kandırıldıysak,hepsi bizim secimimiz değimliydi.beni üzen ve bu vesile ile uyanmamı sağlayan tüm sevgililere selamolsun..her birinizi koşulsuz seviyorum..ancak fark şurdaki yolları ayırdığımız için belki ,birbirimizin dilini bile anlamıyoruz ..
Bir gün oyun bitince eminimki,yine sarılacağız,iyi oyun çıkardık diyeceğiz,hadi sevgili neden oyunun bitmesini bekleyelimki,şimdide yapabiliriz bunu..sevgi olmayan tortularını bıraktığında bunu başarabileceğimize ben canı yürekten inanıyorum..
Bizim dışımızda,farkına varamadığımız bir süreçte,kontrol edilme amaçlı,bize ait olmayan bilğilerle kuşatıldık,gücümüz elimizden alındı,hiç inançlarımız sorgulamadık.müslümanız dedik,ancak bir kez olsun kuranı okumadık,KURAN DİĞER KİTAPLARI TASTİKLDİĞİ HALDE.tevratı zeburu değiştirildiği söylensede incili merak bile etmedik. Nede olsa son kitaptı bizim elimizdeki o zaman doğru ve tek kaynaktır,bilğiyi bütünlemeye ne gerek var dedik,birileri bizim adımıza yalan yanlış tefsirlerle yeni bir din yarattılar farkında olmadan,yada farkındalardı kim bilir? İnsanın kurtuluşu sadece namaz ve orucla sınırlandı.. gercekten öylemi acaba?insan kendini bildiğinden beri neden acaba bunca kitap yakıldı yok edildi? Neden korkutulduk kitaptan,neyi öğrenmemiz istenmiyordu?
okumayı ,okullarda bize öğretilen bilğilerle yeter dedik,kendimizi bize sunulan asırlık bilğileri son gerceklermişcesine kapadık.bilği çağına girdik diyoruz,ancak hala okullarımızda gercekliği kalmamış eski bilğileri dolduruyoruz genç beyinlere,sorgulamaktan korkan ,soru sormasın diye yolları kesilen gençler yetiştiriyoruz.tek amacımız var yaşamak,ölümden korkmamız için her türlü baskı kuruldu üzerimizde,sağlığımızdan bile sorumlu değildik..hani demiştik,sen neye inanıyorsan o senin gerceğin oluyor ve bu konuda yatarıyorsun diye.. hiç düşündünüzmü,siğaraların üzerinde yazılı olan sigara kansere yol acar ve öldürür yazısını siğara içen bizler,her siğara yakışımızda kaç kez okuyoruz,kaç kez bilinç altınıma ittiğimiz bu bilğiyle hastalığı kendimiz yaratıyoruz,henüz bu bilği somut olarakispatlanmadı,ancak benim inancım bu yönde.
Dünya insanını korku içerisinde köşeye sıkıştırmek adına ne dev projeler devreye alındı..bilinç altının güzü biliniyordu.ve bu konuda artık savaşlarada gerek yoktu,uzaktan seni ve düşüncelerini kontrol edbiliyorlardı..nasılmı? düşük radyo frekansları kanalı ile.bu konuda Amerika harp projesini uzun yıllardır kurduğu dev tesisler ile uygulamaya geçmiş,yada geçmek üzere,rusyanınsa bu frekans ile Amerika halkı üzerinde çalıştığı söylenmekte..
Düşük radyo frekansları ile uzaktan insan bilincinin kontrol edilebildiği,hatta tv kanalı yada radyo yayınları arasına sıkıştırılmış bir takım bilğilerle tüketici tercihlerimizin bile yönlendirilebildiği söylenmekte..çokmu hayalci? Bence değil. Herşey enerji ise ki öyle,ve enerji durmaksızın bir akış içerisinde ise,be beyin 400 bin bit bilği alıyor ve ancak bunun 2000 ini işleyebiliyorsa,geri kalan ve beynin henüz işleyemediği bilği nerye gidiyor, bence gittiği yer bilinç altında depolanıyor..amerikan mallarına karşı olsakta, gidip en iyisi bu diyerek yine o malları alışmız bu nedenle olabilirmi?
Haarp projesi için ,söylenen ve yapılan açıklamalar neden bu kadar tutarsız?

Alıntı :
http://www.kozmikruh.com/oku

Oku
1 sayfadaki 1 sayfası